Auta, motocykle admin  

Planner akademicki

Nie jest żadną tajemnicą, iż okres studiów jest jednym z najbardziej intensywnych w naszym życiu. Dużo się dzieje dookoła nas. Wiele się przy nas mówi. W tym czasie mamy wiele ważnych dat i godzin do zapamiętania. Nie raz zdarzyło ci się o czymś ważnym zapomnieć. Niezliczoną liczbę razy ratowali nas znajomi z kierunku albo ze studiów, lecz nie za każdym razem mamy ich koło siebie. Z resztą oni nie są naszymi sekretarzami.

Powinniśmy liczyć głównie na samych siebie. Jak się nie zagubić w natłoku obowiązków? Planner akademicki dwa tysiące dwadzieścia/dwa tysiące dwadzieścia jeden! Możesz zawsze powiedzieć, iż wystarczy Ci prosty kalendarz kieszonkowy. Jak najbardziej. Możemy spokojnie sobie poradzić mając do dyspozycji jedynie kalendarz. Chodzi jednakże o wygodę! Jeśli sobie nie pomożemy, to nikt inny nam nie pomoże. Planer w prostej a także przystępnej formie umożliwi nam ustawić oraz pogrupować wszelkie nasze obowiązki na studia. Będziemy mogli z nim zapisywać terminy kolokwiów, pojedynczych zaliczeń, zdania prac domowych, testów, jak również wszelkich innych kwestii, takich jak kwestie powiązane z biblioteką, plan zajęć, charakterystyki przedmiotów, spisy lektur czy obecność na wykładach lub nasz budżet!

Możesz sobie zaplanować całe życie na studniach, niezależnie od tego czy masz studia stacjonarne czy zaoczne. Boisz się, czy bez sensu nie wydasz swoich pieniędzy? Taki planner to nie niepotrzebny gadżet! To zainwestowanie pieniędzy w świetnie zaaranżowany czas studiowania. Ze spersonalizowanym plannerem nie zgubisz wątku podczas studiowania i będziesz w każdym momencie bardzo dobrze przygotowany.