Dom, mieszkanie, rodzina admin  

Najbardziej istotnym kłopotem jest powód rozstania.

Chodząc do szkoły, ulegamy nie tylko namowom naszych nauczycieli do tego, aby wytrwale się uczyć, ale także namowom serca. Mija nas na korytarzach niemała liczba koleżanek przecudnej urody. W pewnych sytuacjach, mając niesamowite szczęście, możemy mieć taką śliczną dziewczynę w swojej klasie. Próbujemy szczególnych chwytów, flirtów, rozbudowanych intryg, aby tylko udało się zwrócić uwagę „tej jedynej”. Udaje się. Jesteście parą, ale coś zaczyna się między nami psuć. Rozstajemy się, co przynosi pewną ulgę, lecz po pewnym czasie okazuje się, iż nie potrafimy przestać o niej myśleć. Powstaje zatem kłopot: jak odzyskać byłą dziewczynę?

 

Musimy w takich sytuacjach myśleć i działać metodycznie. Bardzo ważnym problemem jest przyczyna rozstania. Ciężko jest powrócić do byłej dziewczyny, kiedy zdradziliśmy ją z inną panną. Musimy wtedy odzyskać znowu jej zaufanie, a to ciężka droga oraz nie w każdej sytuacji kończy się powodzeniem. Rzecz jest łatwiejsza, jeżeli rozstaliście się, kiedy uczucie nie było tak mocne jak na początku a także coś się wypaliło. Wówczas wystarczy, iż po jakimś czasie ponownie się spotkamy, a znowu zaiskrzy. W pewnych sytuacjach jednak powinniśmy początkowo udowodnić, że zaszła w nas istotna zmiana. Powód waszego rozstania jest więc kwestią bardzo ważną! Potem musimy się dowiedzieć, jaki jest obecny status naszej ex. W szkole będziemy mogli to ustalić bardzo szybko, albowiem przenigdy nie brakuje życzliwych, którzy doniosą nam o aktualnym związku naszej byłej dziewczyny. Jeśli nie mamy takowych informacji od przyjaciół, zostaje nam jeszcze facebook, twitter albo inny portal, z którego, ona korzysta. Kobiety lubią chwalić się swoimi związkami w internecie. Portale pomagają nam także ocenić nastrój naszej byłej dziewczyny. W momencie kiedy publikuje cytaty filozofów, refleksyjne teksty i zdjęcia, to dobra nasza!

 

Nadal tęskni a także czeka na twój krok. Możemy wówczas się odezwać neutralnie i próbować bardzo delikatnie a także z dużym wyczuciem odzyskać na początek jej zaufanie, a w późniejszym czasie także i serce. Natomiast jeżeli publikuje zdjęcia z zabaw, ukazujące, jak bardzo dobrze się bawi, to oznacza, że chce o nas zapomnieć jak najszybciej się da. Możemy wtedy subtelnie odwdzięczyć się tym samym (ale bez przeginania!). Bez wątpienia szybko nawiąże z nami ciężką rozmowę na komentarze albo sms-y! Jej wzburzenie może być naszym największym sprzymierzeńcem, jeżeli potrafimy je właściwie wykorzystać i ukierunkować. Skrajne emocje to oznaka ogromnego zaangażowania. Warto pamiętać o tym fakcie! Jako były chłopak znamy naszą byłą dziewczynę. Powinniśmy wiedzieć jak się zachowuje, kiedy jej smutno. Wiemy, co może nas czekać gdy się odezwiemy po rozstaniu. Przeważnie dziewczyny posiadają bardzo drapieżne charaktery, więc też musimy pokazać pazury, jednocześnie ukazując gotowość ich schowania.

 

Powinniśmy mieć na względzie, iż decyzja co do ewentualnej wspólnej przyszłości, niestety, zależy od płci pięknej. Jakichkolwiek jednak tricków byśmy nie próbowali, to i tak najbardziej istotne jest łączące nas uczucie. Jeżeli to był poważny związek, dla którego możemy dużo poświęcić, to wystarczy to tylko ukazać naszej byłej – pokazać, iż żar naszego serca płonie tylko dla niej!