Auta, motocykle admin  

Aparat słuchowy jest wykonywany na zamówienie klienta.

Nasz słuch pogarsza się wraz z wiekiem a ponadto z powodu nadmiernego hałasu. Są również inne czynniki, mające negatywny wpływ na jakość słuchu. W przypadku wystąpienia kłopotów ze słuchem powinno się wykonać badanie słuchu. Takie badania słuchu możemy zrobić przy przychodniach w punktach diagnostycznych. Takie badanie wykonuje się w specjalnym pomieszczeniu, gdzie pacjent ubiera słuchawki, przez które dochodzą do niego różne dźwięki o różnej częstotliwości. Używając przycisków pacjent wybiera dźwięki, które usłyszał.

To badanie umożliwia nam zdefiniowanie progu słyszalności. Audiogram to badanie subiektywne. W sytuacji niedosłuchu u pacjenta trzeba stwierdzić konieczność zakładania aparatu. Wyróżniamy 3 główne rodzaje aparatów: zauszne, wewnętrzne a także ze słuchawką w kanale. Wybieranie stosownego aparatu uzależnione jest od rodzaju wady oraz preferencji pacjenta. Nowoczesne badanie słuchu strzelno cechuje mały rozmiar, możliwość regulacji dźwięku, wytrzymałość na wszelki uszkodzenia i zakłócenia. Aparaty słuchowe mają także mnóstwo przydatnych, uzupełniających opcji tj. łączność bezprzewodowa, czy możliwość podłączenia do posiadanych przez nas innych urządzeń na przykład telefonu komórkowego.

Każdy aparat słuchowy jest produkowany na indywidualne zamówienie w celu stosownego dopasowania do użytkownika. Aparat słuchowy pozwala na znaczną poprawę jakości naszego życia i wyeliminowanie trudnych sytuacji w codziennym życiu.